Dział konsultacji
0

Księżycowy kalendarz ogrodnika - 2 lipca 2024

post_thumb_preview
W sadzie

Korzystny dzień na sadzenie pnączy owocujących tj. winorośla, mini kiwi, usunięcie rozłogów truskawek, nawożenie oraz walkę z chorobami i szkodnikami roślin w sadzie. Nie zaleca się natomiast podlewania.


post_thumb_preview
W ogrodzie warzywnym

Dzień sprzyja walce z chwastami i szkodnikami roślin warzywnych, a także wysiewowi nasion i sadzeniu rozsady. Można zebrać również pierwsze plony.

post_thumb_preview
W ogrodzie kwiatowym

Dobrze jest posadzić dziś do gruntu lub pojemników rośliny pnące, dosiać trawnik, wykonać opryski przeciw szkodnikom, a także wykopać cebulki kwiatów cebulowych, które powtórnie posadzimy jesienią. Należy powstrzymać się od podlewania i przycinania.post_thumb_preview
W domu

Uporządkowanie i pozbycie się niepotrzebnych, zalegających rzeczy w mieszkaniu będzie miało pozytywny wpływ na przepływ energii i klimat wnętrza. Wszelkiego rodzaju wypieki zakończą się dziś sukcesem.

Przydatne!

Malejący księżyc znajduje się pod wpływem znaku Barana. Wpływa w znaczący sposób na rośliny w ogrodzie, które szybciej otwierają swoje kwiaty. Jakość warzyw zebranych dziś będzie doskonała.


Opublikowane przez: 02 lip 2021
Wyświetlenia: 488
(Głosów: 0, Ocena: 0)
mc visa blik klarna paypal dpd inpost pocztex