Dział konsultacji
0

O nas

NASIONA, SADZONKI, CEBULKI I BYLINY DO KAŻDEGO OGRODU!

Już od ponad 30 lat zapewniamy ogrodnikom najlepsze zakupy online oraz oferujemy wysokiej jakości materiał nasadzeniowy z wiodących szkółek w Polsce, Holandii i innych krajów Europy. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 5000 pozycji, a w nim także rzadkie odmiany roślin. Mamy ogromny wybór nasion - ponad 3000 pozycji, które są dostępne przez cały rok.

Naszym celem jest zapewnienie kupującym łatwego i wygodnego dostępu do roślin od najlepszych szkółek w Europie. Ciągle pracujemy nad tym, abyś odwiedzając stronę sklepu internetowego GradinaMax, znalazł na niej wszystko, czego potrzebujesz; od nasion i sadzonek aż po profesjonalne porady specjalistów na temat ich uprawy i pielęgnacji. Z GradinaMax każdy może stworzyć wymarzony ogród!

GWARANTUJEMY:

 • Niezawodność - zapewniamy 90-dniową gwarancję na cały materiał nasadzeniowy. Jesteśmy zawsze dostępni, aby wesprzeć i doradzić naszym klientom.
 • Wygoda - zamówienia przyjmujemy tak, jak jest to dla Ciebie wygodne: na stronie sklepu, telefonicznie lub przez komunikatory. Wszystkie informacje o zamówieniach są przechowywane na Twoim koncie osobistym.


JESTEŚMY EKOPRO

Firma GradinaMax jest wiodącym centrum sprzedaży e-commerce nasion, sadzonek i innych artykułów ogrodniczych. Firma od 30 lat dba o jak najwyższą jakość sprzedawanych roślin, jednocześnie odpowiedzialnie podchodząc do ochrony środowiska i klimatu. Każdy nasz klient, tworząc swój własny ogród, wpływa korzystnie na wyłapywanie CO2 z atmosfery, poprawę jakości powietrza i gromadzenie wody w gruncie.

Uprawa własnych warzyw i owoców to nie tylko smaczniejsze i zdrowsze zbiory, a kwiaty to nie tylko ozdoba. Własne nasadzenia to również odciążenie całego łańcucha dostaw, unikamy marketów i plastikowych opakowań, redukujemy ilość zbędnego transportu i środków ochrony roślin niezbędnych przy uprawach przemysłowych. Kwietne rabaty tworzą idealny ekosystem dla zapylaczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania nie tylko zabezpieczały sadzonki, ale również miały minimalny wpływ na środowisko. Redukujemy wielkość i masę opakowań, unikamy plastiku, a tam gdzie nie możemy się go pozbyć, minimalizujemy jego ilość. Firma co roku zapewnia odzyskiwanie i recykling opakowań, które wprowadza na rynek.

Jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia poziomu „zerowaste”. Nie marnujemy własnych zasobów, wolimy sprzedawać towar po kosztach niż wyrzucić go na śmietnik, a dzięki odpowiedniej organizacji, wytwarzamy minimalne ilości odpadów opakowaniowych. Zachęcamy Państwa do kompostowania własnych bioodpadów i wykorzystania deszczówki w swoich ogrodach.

My już jesteśmy EKOPRO, Wy też bądźcie!

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM?

 • Gwarancja - 90 dni na cały materiał do sadzenia.
 • Profesjonalne pakowanie - z uwzględnieniem potrzeb żywych roślin.
 • Wygodna dostawa - kurierem DPD, Pocztą Polską.
 • Asortyment - ponad 5000 pozycji.
 • Ultraszybkie wysyłanie – przekazanie zamówienia do realizacji zajmuje nie więcej niż 24 godziny.
 • Wsparcie - w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z zamówieniami i uprawą oraz pielęgnacją roślin.
 • Dogodne warunki płatności - płatność online lub za pobraniem.
 • Prezenty za zakupy - sadzonki powojników, hortensje, tuje, nawozy, nasiona i inne.
 • Reputacja rzetelnego sklepu - od ponad 30 lat na rynku ogrodniczym.
 • Akcesoria do sadzenia wraz z żywym materiałem nasadzeniowym.
 • Kontrola zamówień - system komputerowej kontroli i odbioru zamówień pozwala wykluczyć błędy w realizacji.
 • Konsultacje u naszych specjalistów w zakresie doboru roślin, sadzenia, podlewania i pielęgnacji. Telefon: .
 • Całodobowy tryb pracy - przyjmowanie i realizacja zamówień 24/7.

Nasi klienci są o nas:

To nie pierwszy rok, w którym zamawiam sadzonki ze sklepu GradinaMax. Szybka dostawa, sadzonki dobrej jakości. Szczególnie zadowolona jestem z sadzonek malin - długie i obfite owocowanie. Dziękuję!
★ ★ ★ ★ ★
Natalia, Beskid

Asortyment jest naprawdę bardzo szeroki i chciałabym kupić dosłownie wszystko. Ostatnio zamówiłam kwiaty cebulowe: frezje i irysy. Posadzę je w tym roku. Paczka dotarła do Wrocławia w ciągu trzech dni. Często zdarzają się promocje, ale trzeba uważać, żeby ich nie przegapić.
★ ★ ★ ★ ★
Irena, Wrocław

Cały materiał siewny i nasadzeniowy jest przechowywany w naszym magazynie i jest ZAWSZE dostępny, więc nie musisz na niego czekać po złożeniu zamówienia.

Tryb pracy: przez cały rok. Nasze biuro jest otwarte przez cały rok i o każdej porze roku możesz uzyskać odpowiednie nasiona.
Godziny otwarcia: przez całą dobę. Zamówienia na stronie przyjmowane są przez całą dobę.
Zamów telefonicznie:
Obsługa klienta: od poniedziałku do piątku. 8.00-16.00, sobota 10.00-14.00.
Dane firmy: Gradinamax Oksana Wieckowicz z siedzibą w Zgierz przy ul. Barwnikowa 10, 95-100, NIP: 927-185-49-48, REGON: 521511993

mc visa blik klarna paypal dpd inpost pocztex