Dział konsultacji
0

Blog ogrodniczy

23 lip 2024
9

Styl "old money" to odrzucenie ostentacyjnego luksusu i szybkiej mody na rzecz klasyki i tradycyjnych wartości zamożnej rodziny. Styl ten podkreśla, że bogactwo właścicieli nie pojawiło się wczoraj, ale jest przekazywane z pokolenia na pokolenie.

18 lip 2024
14

Tropical chic to styl projektowania krajobrazu, który łączy egzotyczny luksus tropików z elegancją i wyrafinowaniem akcesoriów i mebli.

16 lip 2024
12

Niezwykły przepis na sałatkę z truskawkami, szpinakiem i orzechami włoskimi.


11 lip 2024
109

Lawenda to srebrzysty krzew o jasnych liliowych lub różowych kwiatach, tworzący bajkową atmosferę i odmieniający każdy krajobraz. Zapach lawendy może być uspokajający i relaksujący, łagodząc stres i poprawiając sen.

09 lip 2024
39

Ślimaki są prawdziwym utrapieniem dla ogrodników. Mogą zniszczyć uprawy w ciągu jednej nocy. Nie należy jednak spieszyć się ze stosowaniem środków chemicznych - natura przygotowała skuteczne i bezpieczne sposoby ochrony przed tymi szkodnikami.

04 lip 2024
45

Magnolia to najstarsze kwitnące drzewo na Ziemi. Jej historia sięga kredy i trzeciorzędu. Magnolie przetrwały wiele epok, będąc świadkami niesamowitych zmian w przyrodzie i klimacie. 

02 lip 2024
55

Rododendron to skarb ogrodu, uosabiający piękno i wdzięk. Jego bujne kwiaty są niesamowite i tworzą magiczną atmosferę. Aby zapewnić rododendronowi długie lata życia, należy poznać sekrety jego udanej uprawy.

27 cze 2024
49

Mączniak prawdziwy dotyka większość kwiatów, ale szczególnie dotkliwie cierpią na niego róże. Choroba jest groźna, ale gdy podejmie się odpowiednie środki na czas, można uratować rośliny. Mączniak to grupa powszechnych chorób roślin, w tym róż uprawianych w ogrodach, szklarniach i pomieszczeniach.

25 cze 2024
65

Jeśli zapewni się im odpowiednią pielęgnację latem, będą rosły i kwitły w tym samym miejscu przez 10, a nawet 15 lat, a róże pnące i rabatowe mogą przetrwać jeszcze dłużej. Prawidłowa opieka nad różami latem na działce lub w ogrodzie pozwala na kwitnienie przez cały sezon.

20 cze 2024
52

Lawenda — aromatyczna, odporna na suszę roślina wieloletnia. Całe lato ozdabia klomby, wytwarza piękne kwiatostany, jest używana jako przyprawa w kuchni i gospodarstwie domowym. Co warto wiedzieć o uprawie lawendy?

mc visa blik klarna paypal dpd inpost pocztex