Dział konsultacji
0

Róże uprawa

17 maj 2024
10

Wiosna to czas, gdy ogród budzi się do życia, a róże - królowe naszych zielonych przestrzeni - z nową energią rozpoczynają kolejny sezon. Aby cieszyć się ich przepychem przez cały rok, musimy zadbać o nie już wczesną wiosną.

23 kwi 2024
117

Róża to zdecydowanie królowa ogrodu, ale aby w pełni rozwinęła całe swe piękno, trzeba odpowiednio przygotować sadzonkę oraz miejsce dla niej w ogrodzie. Sporządziliśmy dla Was praktyczną instrukcję, abyście wykonali wszystko właściwie.

16 kwi 2024
58

Kiedy Wilhelm Cordes, który urodził się w rodzinie żeglarzy, postanowił hodować róże - bliscy nie poparli od razu jego wyboru. Teraz, po 150 latach i 5 pokoleniach, róże z tej niemieckiej hodowli są znane na całym świecie jako jedne z najlepszych do uprawy w chłodniejszym i umiarkowanym klimacie.

19 paź 2021
5274

Zabezpieczanie krzewów róż przed mrozem, to często prawdziwe wyzwanie. Zobaczmy, co naprawdę należy zrobić, w jakim terminie oraz w jaki sposób, aby nasze róże z powodzeniem przezimowały i pięknie zakwitły w kolejnym sezonie.

05 mar 2021
8051

Przyjęło się, że rośliny ozdobne można przycinać zarówno wiosną, jak i jesienią. W przypadku większości róż jest to możliwe, jednak tylko w terminie wiosennym.

18 sie 2020
9216

Róże, to najpiękniejsze rośliny, które zdobią nasze ogrody. Dlatego nie powinno dziwić to, że coraz większa liczba miłośników róż pragnie je uprawiać jeszcze bliżej swojego domu, w donicach znajdujących się na tarasie czy balkonie. Zanim jednak zdecydujemy się na taki typ uprawy...

17 lip 2020
3033

Najpiękniejsze róże, które zdobią mój ogród, zostały kupione i posadzone jesienią. To one kwitną nieprzerwanie przez cały sezon, są zdrowe, silne i bardziej odporne na szkodniki. Cały sekret tkwi na zupełnym początku uprawy, czyli właściwym sadzeniu.

mc visa blik klarna paypal dpd inpost pocztex