Dział konsultacji
12 400 41 73
0

Księżycowy kalendarz ogrodnika - 3 lipca 2023

post_thumb_preview
W sadzie

Wykonaj dziś opryski drzew owocowych przeciw chorobom i szkodnikom, usuń dzikie odrosty korzeniowe. Możesz posadzić do gruntu sadzonki winorośli. Zrezygnuj dziś z przycinania i przesadzania roślin.

post_thumb_preview
W ogrodzie warzywnym

Zbierz gotowe plony warzyw do dłuższego przechowywania. Podejmij walkę z chwastami, szkodnikami i chorobami. Wysiej nasiona warzyw o krótkim okresie wegetacji.

post_thumb_preview
W ogrodzie kwiatowym

Zalecane dziś prace: dosiewania trawników, sadzenie pnączy dekoracyjnych, krzewów i bylin ozdobnych. Zwalczaj szkodniki i usuń uciążliwe chwasty. Unikaj przycinania i podlewania roślin.

post_thumb_preview
W domu

Zaproś dziś rodzinę lub przyjaciół na wspólną kolację przy wypiekach, które wyjdą dziś znakomite. Większe porządki lub drobne remonty przenieś na inny, bardziej korzysty czas.

Przydatne!

Malejący księżyc znalazł się dziś pod wpływem znaku Byka. Wysiane i posadzone dziś rośliny szybko się przyjmą i pięknie zakwitną. Uzyskane z nich nasiona będą cechowały się najwyższą jakością.

Opublikowane przez: 02 lip 2021
Wyświetlenia: 363
(Głosów: 0, Ocena: 0)
GradinaMax używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.