Dział konsultacji
12 400 41 73
0

Księżycowy kalendarz ogrodnika - 23 października 2023

post_thumb_preview
W sadzie

Zalecane działania: zbiór gruszek, jablek, śliw i malin jesiennych odmian, prześwietlanie koron drzew, usuwanie zmumifikowanych owoców i odchwaszczanie.

post_thumb_preview
W ogrodzie warzywnym

Przygotuj ogród warzywny do zbliżajacej się zimy. Zbierz plony jesiennych odmian, zajmij się oczyszczaniem gleby z chwastów i innych zanieczyszczeń i przekop glebę wraz z naturalnym nawozem.

post_thumb_preview
W ogrodzie kwiatowym

Jeżeli jeszcze nie udało Ci się wykopać bulw dalii, kłączy canny, cebulek mieczyków lub innych roślin niezimujących w gruncie, to teraz jest ostatni moment, aby się tym zajać.

post_thumb_preview
W domu

Świetny dzień zapewniający nam energię do działnia w domu. Zajmij się porządkami: praniem, wycieraniem kurzy, myciem podłogi i odkurzaniem.

Przydatne!

Malejący księżyc znalazł się pod znakiem Bliźniąt. Doskonały dzień na porządki, zbiory owoców w sadzie i przygotowanie ogrodu do zbliżającej się zimy.

Opublikowane przez: 13 paź 2021
Wyświetlenia: 271
(Głosów: 0, Ocena: 0)
GradinaMax używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.