Dział konsultacji
12 400 41 73
0

Księżycowy kalendarz ogrodnika - 1 sierpnia 2023

post_thumb_preview
W sadzie

Najbardziej korzystny czas na zbiór owoców w sadzie: truskawek, borówek, jabłek, malin, porzeczki czerwonej, czarnej i brzoskwini.


post_thumb_preview
W ogrodzie warzywnym

Najbardziej korzystne działania w ogrodzie warzywnym obejmują zbiór warzyw korzeniowych i liściastych, podlewanie, ściółkowanie i walkę ze szkodnikami.


post_thumb_preview
W ogrodzie kwiatowym

Możesz dziś zająć się przesadzaniem i dzieleniem bylin w ogrodzie dekoracyjnym. Zbierz nasiona kwiatów jednorocznych i wieloletnich, które wysiejesz w kolejnym sezonie.


post_thumb_preview
W domu

Warto jest dziś znaleźć czas na wykonanie przetworów z owoców i warzyw  zebranych z naszego ogrodu. Wszystkie wyjdą wyśmienite i bardzo długo zachowają najlepsze właściwości.Przydatne!

Księżyc znalazł się dziś pod wpływem znaku Byka, znaku, który zapewnia doskonałe zbiory warzyw, owoców oraz nasion. To również dobry czas na wykonanie przetworów z darów ogrodu.

Opublikowane przez: 30 lip 2021
Wyświetlenia: 278
(Głosów: 0, Ocena: 0)
GradinaMax używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.