Dział konsultacji
12 400 41 73
0

Księżycowy kalendarz ogrodnika - 28 września 2023

post_thumb_preview
W sadzie

Sadzenie i przesadzanie roślin w sadzie to najkorzystniejsze działania w dzisiejszym dniu. Poza tym możesz zająć się przycinaniem suchych i połamanych gałęzi, a także usuwaniem chwastów.


post_thumb_preview
W ogrodzie warzywnym

Swoją energię skoncentruj dziś na pracy pielęgnacyjnej gleby w ogrodzie warzywnym oraz w szklarni. Usuń chwasty i pozostałości po tegorocznych uprawach. Rozłóż kompost i wysiej nasiona roślin motylowych na zielony nawóz.post_thumb_preview
W ogrodzie kwiatowym
Zalecane prace: sadzenie cebul kwiatowych, przycinanie kwiatostanów hortensji, róż i astrów do bukietów, nawożenie i ochrona przed chorobami i szkodnikami.


post_thumb_preview
W domu

Można dziś przygotować przetwory z warzyw i owoców, a także zająć się wypiekami i gotowaniem. Wszystko z pewnością wyjdzie wyśmienite.Przydatne!

Malejący księżyc ostatni dzień znajduje się pod działaniem znaku Bliźniąt. Można dziś wykonać wszystkie prace w ogrodzie z wyłączeniem obfitego podlewania.

Opublikowane przez: 28 wrz 2021
Wyświetlenia: 199
(Głosów: 0, Ocena: 0)
GradinaMax używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.