Dział konsultacji
12 400 41 73
0

Rada Konsultacyjna

Rozwijamy się, korzystamy z najnowszych osiągnięć nauki…

Nauka i biznes w GradinaMax.

Rozwijamy się, korzystamy z najnowszych osiągnięć nauki. Dlatego w 30 roku swojej działalności utworzyliśmy Rade Konsultacyjno-Naukowa, złożona z wybitnych naukowców, specjalizujących się w ogrodnictwie, naturalnym nawożeniu i stymulowaniu wzrostu roślin, utylizacji oraz ecommerce. To dla nas wielki zaszczyt, że tak uznane autorytety naukowe ,wspierają nas swoją wiedza i przełożeniem tej wiedzy na praktykę działania. Dziękujemy jeszcze raz Panom Profesorom za wsparcie i pomoc w rozwoju naszej firmy. Jesteśmy pewni, że na tej współpracy najwięcej skorzystają nasi klienci. Jeszcze raz dziękujemy.

Rada Konsultacyjno-naukowa Grupy GradinaMax do spraw ekologicznego nawożenia oraz naturalnych stymulatorów wzrostu do roślin sprzedawanych w ramach działalności. Wspomaga również w zakresie organizacji i doboru zarządzania w zakresie obiegu dostaw oferowanego asortymentu.


Prof. dr hab. inż. Walerian Arabczyk– chemik, profesor nauk technicznych, profesor zwyczajny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, były prorektor Politechniki Szczecińskiej.

Prof. dr hab. inż. Henryk Jan Górecki – chemik technolog, profesor nauk chemicznych specjalizujący się w technologii nawozów i dodatków paszowych oraz utylizacji odpadów.

Dr hab. inż. Sławomir Kłos, prof. UZ. W pracy naukowo badawczej zajmuje się inżynierią produkcji, a w szczególności zastosowaniem technologii informatycznych w zarządzaniu produkcją.  Jest konsultantem w zakresie wdrażania systemów klasy ERP, zarządzania projektami i efektywnego zarządzania procesami.


Czy masz jakieś pytania?

Dział konsultacji:

12 400 41 73 Godziny pracy: poniedziałek-piątek godz. 8.00-18.00, sobota 10.00-14.00.

Obsługa klienta:

Kontakt mailowy: info@gradinamax.pl

GradinaMax używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.